satis@yukselen.com Osmangazi Mahallesi 2647. Sokak No: 40/1 34538 Kıraç, Esenyurt, İstanbull

Sosyal Sorumluluk

Yükselen Çelik

medya@yukselen.com 

Burs & Akademik Destek

Özellikle yurtiçinde mühendislik fakültelerinde öğrenim gören öğrenciler öncelikli olmak üzere; YÜKSELEN olarak her yıl birçok öğrenciye burs imkanı sağlıyoruz. Burs kriterlerimiz için yukarıdaki e-posta adresimize ulaşabilirsiniz.

Kütüphane, Konferans & Spor Salonları

Şirketimiz her yıl ekibimizin tespit ettiği (ihtiyaç sahibi olan) ilköğretim kurumları ve liseler kapsamında ‘kütüphane, konferans salonu ve spor salonu’ inşası ve renovasyonu faaliyetlerini yürütür. Bu sayede akademik, sosyal ve sportif alanda fırsat eşitsizliğiyle mücadele edilmesi hedeflenir. Akademik ve sportif gelişime katkı sağlayarak öğrencilerimizin bireysel gelişimlerine destek vermeyi amaçlıyoruz.

Çevre & Doğal yaşam

Çevre ve Doğa konusunda duyarlıyız. İçinde bulunduğumuz ekosistemi muhafaza etmenin ötesinde geliştirmek; birlikte bu dünyayı paylaştığımız tüm canlıların varlığını sürdürmesi ve ileriki nesillere daha temiz ve yaşanılabilir bir çevre bırakmak için sanayide dönüşüme ilham veriyoruz. Avrupa Yeşil Mutabakatı’nı desteklemenin ötesinde; Sıfır Karbon Ayak İzi ve bu kapsamda Sıfır Atık Politikamızla %99’un üzerinde geri dönüşüme uygun ürün ve hammadde tedarik ediyoruz. Bununla birlikte Anadolu’nun güzel coğrafyasında kurak ve ağaçsız bölgelerde orman kurulması için çeşitli sivil toplum kurumları ve yerel resmi otoriterlerle işbirliğimizi sürdürüyoruz.