satis@yukselen.com Osmangazi Mahallesi 2647. Sokak No: 40/1 34538 Kıraç, Esenyurt, İstanbull

Sosyal Sorumluluk

Yükselen Çelik

medya@yukselen.com 

Burs & Akademik Destek

Özellikle yurtiçinde mühendislik fakültelerinde öğrenim gören öğrenciler öncelikli olmak üzere; YÜKSELEN olarak her yıl birçok öğrenciye burs imkanı sağlıyoruz. Burs kriterlerimiz için yukarıdaki e-posta adresimize ulaşabilirsiniz.

Kütüphane, Konferans & Spor Salonları

Şirketimiz her yıl ekibimizin tespit ettiği (ihtiyaç sahibi olan) ilköğretim kurumları ve liseler kapsamında ‘kütüphane, konferans salonu ve spor salonu’ inşası ve renovasyonu faaliyetlerini yürütür. Bu sayede akademik, sosyal ve sportif alanda fırsat eşitsizliğiyle mücadele edilmesi hedeflenir. Akademik ve sportif gelişime katkı sağlayarak öğrencilerimizin bireysel gelişimlerine destek vermeyi amaçlıyoruz.

Çevre & Doğal yaşam

Çevre ve Doğa konusunda duyarlıyız. İçinde bulunduğumuz ekosistemi muhafaza etmenin ötesinde geliştirmek; birlikte bu dünyayı paylaştığımız tüm canlıların varlığını sürdürmesi ve ileriki nesillere daha temiz ve yaşanılabilir bir çevre bırakmak için sanayide dönüşüme ilham veriyoruz. Avrupa Yeşil Mutabakatı’nı desteklemenin ötesinde; Sıfır Karbon Ayak İzi ve bu kapsamda Sıfır Atık Politikamızla %99’un üzerinde geri dönüşüme uygun ürün ve hammadde tedarik ediyoruz. Bununla birlikte Anadolu’nun güzel coğrafyasında kurak ve ağaçsız bölgelerde orman kurulması için çeşitli sivil toplum kurumları ve yerel resmi otoriterlerle işbirliğimizi sürdürüyoruz.

Spora & Sporcuya Destek

YÜKSELEN olarak ülkemizde kadın ve genç sporcular başta olmak üzere Türk Sporunu ve Sporcusunu desteklemeyi sürdürüyoruz. Bu kapsamda yurtiçinde birçok Spor Kulübü, Organizasyonu ve etkinliğinde YÜKSELEN olarak yer almak için aktif olarak çalışıyoruz. 

Fenerbahçe Kadın Basketbol Resmi Sponsoru

Şirketimiz 31 Ekim 2022 tarihinde imzalanan anlaşma kapsamında 2022-2023 dönemi için Fenerbahçe kadın basketbol takımı resmi sponsoru olmuştur. Bu kapsamda 2022-2023 sezonu yurtiçi ve Euroleague müsabakalarında Fenerbahçe Alagöz Holding Kadın Basket forma arkasında YÜKSELEN markası yerini aldı.