satis@yukselen.com Osmangazi Mahallesi 2647. Sokak No: 40/1 34538 Kıraç, Esenyurt, İstanbull

Yönetim Felsefemiz

Yükselen Çelik

İşini ciddiye alan, çözüm odaklı, profesyonel kadroların takım çalışması ile müşteri memnuniyetini yükselten, kurumsal ve yenilikçi Yükselen Çelik, 68 yıllık birikim ve tecrübesiyle Türk Sanayisi'ne hizmetine devam ediyor. 

Küresel çelik sektöründe müşteri ve çalışanları için farklılık yaratan, dürüst, saygın ve lider bir firma olarak, sürekli büyüme ve ilerleme ile müşterilerimize kalıcı ve güvenilir bir partner olmak için hergün canla başla çalışıyoruz.

İşimizi ciddiye alıyoruz.

Sanayici ve Tüccara karşı sorumluluğumuzun farkındayız. Hedefimiz daima en kaliteli çeliği en uygun fiyatla sanayicinin hizmetine sunmak. Bunu yaparken Yenilikçiliği kurumsal kültür olarak benimseyerek yaratıcılık ve değişime ilham vermeye çalışıyoruz.

Bugüne kadar Müşteri ve meslektaşlarımız önünde güvenilir, dürüst ve ilkeli bir kuruluş olarak ilişkilerimizi saydamlık esasına kurduk. Müşteri memnuniyetine gösterdiğimiz özen ve çelik sektöründe firmamıza duyulan güvene uygun olarak yerli ve yabancı sanayicilere yüksek kalitede ürün ve hizmet sunmaya devam ediyoruz.