Yükselen Çelik

Merve Topal

Satış Yardımcısı & Makina Mühendisi
m.topal@yukselen.com
0539 777 96 56
Yükselen Çelik

Yusuf Alper Karaöz

Satış Uzmanı & Metalurji Mühendisi
a.karaoz@yukselen.com
0533 696 45 32
Yükselen Çelik

Murat Yalt

Satış Uzmanı
m.yalt@yukselen.com
0507 178 27 00
Yükselen Çelik

Melek Yılmaz

Kd. Satış Uzmanı
m.yilmaz@yukselen.com
0507 178 27 22
Yükselen Çelik

Tayfun Yılmaz

Takım Çeliği Koordinatörü & Metalurji Mühendisi
t.yilmaz@yukselen.com
0554 541 55 54
Yükselen Çelik

Serhat Ateş

Satış Müdürü (Merkez) & Metalurji Mühendisi
s.ates@yukselen.com
0507 649 13 14
Yükselen Çelik

Emre Soylu

Satış Uzmanı & Metalurji Mühendisi (Dudullu)
e.soylu@yukselen.com
0537 367 16 00
Yükselen Çelik

Hicran Seferoğlu

Kd. Satış Uzmanı (Dudullu)
h.seferoglu@yukselen.com
0530 263 81 27
Yükselen Çelik

Seda Möröy

Satış Müdürü (Dudullu)
s.moroy@yukselen.com
0553 342 43 54
Yükselen Çelik

Orçun Üzüm

Kd. Satış Uzmanı (Ege Bölgesi)
o.uzum@yukselen.com
0532 152 18 35
Yükselen Çelik

Murat Çimen

Satış Müdürü (Ege Bölgesi)
m.cimen@yukselen.com
0534 893 11 21
Yükselen Çelik

Fatma Algül

Satınalma Uzmanı
f.algul@yukselen.com
0553 664 20 50
Yükselen Çelik

Emir Hacılı

Dış Ticaret Uzmanı
import@yukselen.com
0505 159 94 64
Yükselen Çelik

Morteza Tavangaran

İhracat Uzmanı & Makina Mühendisi
export2@yukselen.com
0507 789 66 11
Yükselen Çelik

Merve Öztürk

Finans Yardımcısı
m.ozturk@yukselen.com
444 20 50 (Dahili: 151)
Yükselen Çelik

Leyla Gelir

Finans Yardımcısı
l.gelir@yukselen.com
444 20 50 (Dahili: 153)
Yükselen Çelik

Emine Arı

Finans Müdürü
e.ari@yukselen.com
444 20 50 (Dahili: 150)
Yükselen Çelik

Alican Sancak

Yatırımcı İlişkileri Yöneticisi
a.sancak@yukselen.com
0212 886 15 00 (Dahili: 250)
Yükselen Çelik

Kamuran Öztürk

Muhasebe Şefi & Yatırımcı İlişkileri Uzmanı
k.ozturk@yukselen.com
444 20 50 (Dahili: 208)
Yükselen Çelik

Esengül Cihan

Muhasebe Yardımcısı
e.cihan@yukselen.com
444 20 50 (Dahili: 211)
Yükselen Çelik

Samet Ardıç

Muhasebe Müdürü
s.ardic@yukselen.com
444 20 50 (Dahili: 206)
Yükselen Çelik

Emre Şahin

Stok Sorumlusu
stok@yukselen.com
444 20 50 (Dahili: 300)
Yükselen Çelik

Berk Bilgin

Operasyon Müdürü
b.bilgin@yukselen.com
0542 218 40 08
Yükselen Çelik

Ezgi Özer

İnsan Kaynakları Uzmanı
e.ozer@yukselen.com
444 20 50 (Dahili: 334)
Yükselen Çelik

Berin Göktürk

İnsan Kaynakları Müdürü
ik@yukselen.com
Yükselen Çelik

Sebahat Altın

Genel Müdür Yardımcısı
s.altin@yukselen.com
444 20 50 (Dahili: 140)
Yükselen Çelik

Barış Göktürk

İcra Kurulu Başkanı